LEZZET HİKAYEMİZ

Özel Lezzetler ve Daha Fazlası


“İşimiz, gücümüz baklava” sloganı ile yola çıkan Musluoğlu Baklava; enerjisini baklavadan lezzetini tazelikten alıyor!
Ankara ve İstanbul’daki 5000 m²’lik üretim merkezlerinde %100 doğal ve taptaze malzemelerle harmanlanan çıtır çıtır baklavalar hijyenik ortamlarda üretiliyor. Musluoğlu Baklava; yöresinden özenle seçilen doğal ve katkısız ham  maddelerle üretim süreçlerine yön veriyor, ulaştığı her sofraya karşı sorumlu davranıyor.  Günlük üretilen baklavalar her damağa ve her cebe uygun çeşitleriyle müşterileriyle buluşuyor.   
Kalite ve lezzetin eşsiz buluşmasını kendine felsefe edinmiş Musluoğlu Baklava ürünlerin ham madde satın almasından müşteriye sunumuna kadar üretimin her aşamasında prensiplerinden vazgeçmeden müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. ISO, HACCP, Helal Gıda Belgeleriyle müşteri beklentilerini yanıtlıyor.

Ankara ve İstanbul’daki lezzet duraklarında köklü tarihi ile sofraların vazgeçilmezi baklavayı en modern teknolojilerle birleştirerek müşterisiyle buluşturan Musluoğlu Baklava kar marjını düşük tutarak şekillendirdiği yüksek kalite düşük fiyat politikası ile sevilen geleneksel lezzetleri toplumun her kesimine ulaştırıyor.

Neden Uygun Fiyat?

Özenle seçilen doğal ve katkısız ham maddeleri yöresinden aracısız ve yüksek tonajda temin ediyoruz.

Ankara ve İstanbul’da 10 tonun üzerindeki üretim ve satış kabiliyetimizle modern teknolojiler kullanılarak isçilik ve genel giderlerimizi minimum düzeyde tutuyoruz.

Hiçbir aracı olmadan üretimden halka doğrudan ürünlerimizi en iyi kalite ve en uygun fiyat ile ulaştırmayı hedefliyoruz.

Her Adımda Uyguladığımız Kalite Politikamız

İnsan sağlığını ve sunduğumuz ürünlerin güvenilirliğini maddi kazancımızın üzerinde tutuyoruz.

Günlük hijyen kontrollerimizi yapıyor, fabrika ve mağazalarımızı düzenli olarak dezenfekte ediyoruz.

Nişasta bazlı şeker içermeyen ürünlerimizi 245 °C’de pişiriyor, siparişlerinizi titizlikle hazırlıyoruz..