FRANCHİSE

 • Ana Sayfa
 • /
 • Biz Kimiz?
 • FRANCHİSE

  Neden Musluoğlu Baklava?
  KATKISIZ ÜRÜN VE MÜKEMMEL ÜRETİM AĞI
  Yöresinden alınan ham maddelerle harmanlanan ürünlerinin üretim kalitesini her geçen gün arttıran Musluoğlu Baklava’dan franchise alan her işletmeci, ulusal ve uluslararası standartlardaki kalite çemberine dâhil olmaktadır. Musluoğlu Baklava; ISO, HACCP ve Helal belgeleriyle müşteri beklentilerini karşılamaktadır.
   
  BİTMEYEN EĞİTİM SÜRECİ
  Musluoğlu Baklava’da eğitim; hiç bitmeyen bir süreçtir. Uygulanan eğitim programlarıyla, personelin sürekli gelişimi hedeflenmektedir.
   
  ÇALIŞMA PROSEDÜRLERİ
  Kısa sürede başarısı kanıtlanmış işletme prosedürlerine sahip olan Musluoğlu Baklava; teknik imkânlarını ve standartlarını devamlı geliştirmektedir.
   
  İŞLETME DANIŞMANLIĞI
  Franchise zincirindeki iş ortaklarımız; satışı arttırmaya yönelik stratejileri öğrenmek, uygulamak ve operasyonu doğru yönetmek için donanımlı bir ekiple çalışarak riskleri minimum düzeye indirgemektedirler.
   
  DOĞRU LOKASYON DOĞRU PROJE
  Musluoğlu Baklava uzmanları franchise alan yatırımcılara yer seçiminde destek olmakta, doğru lokasyon seçimi ve gerekli fizibilite çalışmaları tarafımızdan yapılmaktadır. Franchise alana tahsis edilecek bölgeler, birkaç mahalleyi içine alan ve en az 100 bin nüfusa sahip noktalar olarak tasarlanmıştır.
   
  PAZARLAMA VE REKLAM
  Reklam ve pazarlama konusunda profesyonel çözüm ortaklarıyla çalışan Musluoğlu Baklava, merkezi reklam faaliyetlerini güncel olarak yürütmekte ve müşteriyle iletişimini ulusal reklam çalışmaları ile sürdürmektedir.
   
  CİROSU HAZIR FRANCHISE MODELİ
  Musluoğlu Baklava, müşterisi ve cirosu hazır franchise modelinde, yatırımcılarını gerçekçi bir karlılığa ulaştırmayı hedeflemektedir. Musluoğlu Baklava lezzetini müşteriyle buluşturan yatırımcı, franchise sistemine dâhil olarak ana firmadan alacağı know-how ışığında geleceğine yatırım yapmaktadır.